11-05-2025: Ubach Palenberg

Maandag, weer een fantastische dag om wat kilometers af te leggen, de strakke Oostenwind nemen we maar voor lief. Piet C, Jan C, Hans S, Harrie C, Ger U en Frans P.

Piet heeft een rit naar Rimburg op het vizier staan die we via Schutterspark in Brunssum en Frelenberg, waar we ook zouden zijn beland, ware het niet dat hier de weg was opengebroken en we noodgedwongen naar de ons bekende bakkerij in Ubach-Plalenberg als pauzeplaats fietsen niet dat dit een straf is, verre van. 

Over de terugweg is weinig te vermelden behalve dat we net als de heenweg veel van de natuur hebben kunnen genieten, iedereen zijn bijdrage aan het kopwerk heeft gedaan en we verschillende pittige korte en ook iets langere klimmetjes hebben moeten overwinnen voor we op de thuisbasis arriveren na een prima rit. 

Mannen bedankt en tot de volgende ronde (PS: de afstand van de rit is iets langer doordat de schrijver van het stuk naar Stein is doorgefietst circa 10 km).

Afstand = 91 km     Hoogtemeters = 600 mtr     Gemiddelde = 22,6 km

Gps-gegevens : Garmin Connect