Woensdag 15 april, zonnig , wind 3 , temperatuur meer dan 20 graden, schitterende dag. Groep A: Ben, Harry M, Piet K, Jan O, Wim, Giel, Chrit, Toos, Gerard. Groep B: Hub, Pé, Erna, Maan, Lei, Gene, Mart en Louwrens. Kortom totaal 17 deelnemers. Er zijn er 16 in Mallorca, zodat er vandaag meer dan 50% van alle leden aan het fietsen was. De schrijver is vandaag met de B groep op pad geweest: 7 van 8 in het nieuwe clubtenue, heel mooi gezicht, en een compleet ander peleton dan de weken hiervoor. Iedereen heeft de plussen en minnen van de shirtjes nog eens uitgelegd. Maar men was wel tevreden.  Bokrijk via Hasselt stond op het programma, een nieuwe ervaring. We hebben alle soorten wegen meegemaakt: asfalt, klinkers, aangestampte stol, beton etc. Vandaag zijn we ook diverse beekjes overstoken, in België staat er een naambordje bij: de mooiste naam Ijzerlindebeek, minder mooi was Oude beek. In Bokrijk een rondje van de voorzitter want die was jarig geweest, en een mega discussie over iets wat niet in de notulen mag.  De terugweg werd gereden via de standaard heenweg, nog steeds een van de mooiste routes uit het hele grote scala van routes. We waren op tijd in Elsloo retour, ik had mijn krachten de laatste 10 km gespaard om naar de dikke Stein te gaan maar Groep A was er nog niet. Thuis moest ik uitleggen waarom ik zo vroeg  terug was en niet naar bier stonk maar naar zweet…. Onderweg één valpartij in onze groep, met als resultaat schaafwonden aan arm en vingers,én bloed op het terras in Bokrijk. Als nieuw bestuurslid heb ik me voorgenomen om alle incidenten wat dieper te bekijken en de leereffecten te communiceren. Het streven moet zijn geen enkele valpartij in het hele fietsjaar. Ofwel gezond op de fiets en er gezond weer af.